Explosive Sounds Festival

INTERPRETI

NA KOHO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Vybrali jsme více jak 20 interpretů z české a slovenské scény. 
V rámci 2 STAGE | 2 DAYS vystoupí například:
LEOŠ MAREŠ, MARPO, EKTOR, EGO, STRAPO,ATMO MUSIC, JAKUB DĚKAN, LARIS DIAM,   SHARLOTA, MATAMAR, VIKTOR SHEEN, RENNE DANG, CHRIS SADLER, AK a mnoho dalších

LEOŠ MAREŠ

Leoš Mareš uvádí od roku 1998 Ranní show Evropy 2 s Patrikem Hezuckým. Moderoval také zábavnou show Talentmania, pěveckou soutěž Česko Slovenská Superstar, třetí řadu Česko hledá Superstar, soutěž Big Brother, hitparádu Eso, X Factor, Hlas Česko Slovenska, či slavnostní vyhlášení ankety Český slavík a Ceny Anděl 2012 a 2014. Usedl také do poroty show Česko Slovensko má talent.

POSLECHNI SI

MARPO

Otakar Petřina je český rapper. Byl členem skupiny Charakter crew, vystupoval v seskupení Marpo & Mc Wohnout, poté začal koncertovat jen se svou crew TroubleGang. Zároveň je bývalým bubeníkem kapely Chinaski. Dříve si přezdíval "Král metafor", ale za krále metafor se již nepovažuje.

POSLECHNI SI

EGO

Michal Straka známy pod uměleckým jménem Ego, je slovenský rapper. Je členem skupiny Kontrafakt spolu s Rytmusem a DJ Anysem. Sólovou kariéru zahájil vydáním singlu "Žijeme len raz ", který se roku 2012 stal hitem č. 1 ve slovenských rádiích.

POSLECHNI SI

STRAPO

Jan Strapec, známý zejména pod uměleckým jménem Strapo, je slovenský raper a freestyler. Je dvojnásobným vítězem celoslovenské soutěže ve freestyle battlu − Artattack Freestyle Battle, který poprvé vyhrál v roce 2006. Na Radio_Head awards 2012 byl nominovaný ve dvou kategoriich: Nováček roku a Nejlepší album v kategorii Hip-Hop, Rap a R&B. 

POSLECHNI SI

EKTOR

vlastním jménem Marko Elefteriadis, je český rapper. Svou tvorbu zveřejňuje na YouTube kanálu EktorTV, které mělo dnes přes 156,6 milionů zhlédnutí. Je zakladatelem značky Detektor. 

POSLECHNI SI

LARIS DIAM

Slovenská zpěvačka je známá hlavně svým hostováním na skladbách jiných interpretů. Objevuje se převážně se rapových skladbách, kterým dodává jiný rozměr. Na Youtube mají její videa přes několik milionů shlédnutí.

POSLECHNI SI

VIKTOR SHEEN

Viktor Sheen (Charles Sheen) je kladenský rapper narozený v Kazachstánu. Za začátek jeho rapové kariéry se dá považovat mixtape Sektor 5 z roku 2012. V současné době není Viktor součástí žádného labelu. 

POSLECHNI SI

SHARLOTA

Vlastím jménem Šarlota Frantinová. Její hudební kariéra začala po boku Abdeho, kde se od prvních koncertů s ním dostala až k rapové hudbě. Ve svém životě se řídí mottem: „Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se chovali oni k tobě.“

POSLECHNI SI

RENNE DANG

Vlastním jménem René Dang. Tento český rapper s vietnamskými kořeny je na hudební scéně aktivní již od roku 2009 a jeho první oficiální nahrávkou je Zmrdlife mixtape z roku 2012. Pod značkou Zmrdlife, kterou společně s přáteli vymyslel, poté začal vydávat i úspěšnou kolekci oblečení. 

POSLECHNI SI

ATMO music

ATMO music je hudební skupina, která vznikla v roce 2012 a skládala se původně ze dvou členů: Raper a textař Kryštof Peuker (HANK) a hudební producent Ondřej Turták (ODD). Jedná se o kapelu, která má na kontě jedenáct singlů, dvě desky, 60 milionů zhlédnutí na YouTube a přes 115 tisíc odběratelů.

POSLECHNI SI

JAKUB DĚKAN

Český zpěvák, který spolupracoval se skupinou ATMO Music a s Paulie Garandem. Kromě hudby se věnuje moderování společenských akcí a večírků. Ve volném čase se věnuje i jízdě na BMX, fotbalu a futsalu. V prosinci 2017 vyšla nová píseň ,,Co bejvávalo už není". Nyní má na YouTube přes 4 mil. zhlédnutí. Píseň nazpíval s hudebníkem Pokáčem.

POSLECHNI SI

A MNOHO DALŠÍCH

SE NA TEBE TĚŠÍ NA

EXPLOSIVE SOUNDS FESTIVALU
13 - 15 | 07 | 2018
V OLOMOUCI

SHARLOTA

"PŘIDEJ SE K NÁM TAKÉ."