Explosive Sounds Festival

OTÁZKY A ODPOVĚDI

NA CO SE NEJČASTĚJI PTÁTE

JAKÉ JSOU MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ?

Jsou v podstatě dvě možnosti. Buď využít placený kemp nebo neplacený kemp, kde si můžete postavit svůj vlastní stan.

JAKÉ MOŽNOSTI MÁ NEPLACENÝ KAMP?

Neplacený kemp se nachází hned u vstupu do areálu, nejsou zde sprchy a není hlídaný, jeho kapacita je omezená, najdete zde toalety a stan s občerstvením, který bude vždy otevřený z pátku na sobotu od 24:00 do 12:00 a ze soboty na neděli od 24:00 do 10:00.

JAKÉ MOŽNOSTI MÁ PLACENÝ KEMP?

Placený kemp, nezajišťujeme my, ale externí firma Loko Minigolg. Placen kemp se nachází přímo proti vstupu do areálu. Máme nahlášené, že zde jsou toalety, sprcha a areál bude hlídaný. Je zde také omezená kapacita. Případné rezervace na čísle 605 431 005.

JSEM VEGAN, BUDETE MÍT OBČERSTVENÍ I PRO NÁS?

Ano, myslíme i na vás a proto jsme domluvili pro Vegany společnost Veganol, která se o vaše chuťové pohárky profesionálně postará. Nemusíte se bát, že budete mít hlad.

MOHOU NA FESTIVAL DĚTI A KOLIK ZA VSTUPENKU ZAPLATÍ?

Ano, na Explosive Sounds Festival mohou i děti. Do dovršení 12 let mají na festival vstup ZDARMA v doprovodu osoby starší 18 let. Děti, které mají 12 let a více musí mít zakoupenu svou VSTUPENKU stejně, jako jejich doprovod, který je starší 18 let. Od 15 let nemusí mít návštěvník festivalu doprovod osoby starší 18 let.

MÁM PRŮKAZ ZTP/P, JAKÉ MÁM MOŽNOSTI NA VSTUPNÉM?

Návštěvníci s průkazem ZTP/P mají vstup za 50% z ceny vstupenky na místě. Při vstupu do areálu stačí předložit platný průkaz společně s občanským průkazem. Případný doprovod platí plné vstupné. Vstupenky se dají zakoupit pouze na místě.

OD KDY SE OTEVÍRÁ AREÁL?

Oficiálně začíná Explosive Sounds Festival od 13 | 07 | 2018 od 15:00, ale otevřeno a výměna vstupenek za označenou pásku bude realizováno u vchodu do areálu již od 14:00. V sobotu 14 | 07 | 2018 pak začínáme od 12:00, ale otevřeno bude již od 11:00, kde si u vchodu můžeš vyměnit vstupenku za pásku.

CO SI SEBOU DO AREÁLU VZÍT NEMOHU?

Na festival je ZAKÁZÁNO brát sebou vlastní jídlo, pití, alkohol, DROGY, skleněné láhve a nebezpečné předměty.

JAK JE ZAJIŠTĚNA BEZPEČNOST A PRVNÍ POMOC?

Zdraví a bezpečnost návštěvníků Explosive Sounds Festivalu je pro nás na prvním místě, a proto bude v prostorách festivalu k dispozici profesionální zdravotní služba i bezpečnostní agentura. Pracovníci zdravotní a bezpečnostní služby budou rozmístěni po celém festivalovém areálu na viditelných místech tak, aby byli schopni okamžitě zasáhnout a ihned pomoci. V případě potřeby se na ně neváhejte obrátit. Ve svém zájmu i v zájmu ostatních návštěvníků, prosíme všechny návštěvníky, aby dodržovali bezpečnostní pravidla.

KDE SE DÁ NA PŘED FESTIVALEM ZAPARKOVAT A MÁTE HLÍDANÉ PARKOVIŠTĚ?

Placené hlídané parkoviště nemáme, ovšem poblíž areálu jsou k dispozici hned 3 neplacené parkoviště, jedno podél areálu, další dvě v areálu Přírodovědecké a Právnické fakulty, které jsou vzdálené od vstupu cca 100 m, kde se dá vaše auto zaparkovat.

MOHOU NA FESTIVAL PSI A ZVÍŘATA?

Vzhledem k naším zkušenostem z jiných akcí a festivalů nebude na Explosive Sounds Festival povolen vstup psům ani jiným zvířatům. Myslíme na komfort Vás i Vašich mazlíčků.

JAKÉ JSOU CENY VSTUPENEK?

Vstup na Explosive Sounds Festival je podmíněn zakoupením vstupenky a následným nošením neporušeného identifikačního pásku, který získáš při prvním vstupu na festival. Identifikační páskou se návštěvníci musí prokazovat při každém vstupu do festivalového areálu. Pásky si návštěvníci v průběhu festivalu nemohou sundat! Jsou voděodolné, takže se nezničí ani při koupání či sprchování. (Vstupenka na pátek stojí 300 Kč, vstupenka na sobotu stojí 400 Kč, vstupenka na oba dny stojí 550 Kč.)

ADRESA FESTIVALU

KORUNNÍ PEVNŮSTKA

17. listopadu 7
779 00 Olomouc

SHARLOTA

"PŘIDEJ SE K NÁM TAKÉ."